www.Srbija4x4.com
Home Page
Lista članova
Novosti
Forum
Galerija
Ankete
Tekstovi
Internet Linkovi
Ko je prisutan
12 korisnika je prisutno (9 korisnika čita Forum)

Članovi: 1
Gosti: 11

JHeller, dalje...

Početna stranica foruma Srbija 4x4 Com
   Kvarovi na vozilima
  Suzuki vitara

Pregleda ovu temu:   1 Anonimnih korisnika:

Dno   Prethodna tema   Sledeća tema
  •  Oceni temu
      Oceni OVU temu
      Odlično
      Dobro
      Prosečno
      Loše
      Očajno
Autor Niz Ocenjen:  2 Glasova
Suzuki vitara
Just can't stay away
Član od: 4/8/2005
Iz Novi Sad
Odsutan
Par pitanja za iskusnije,
dakle pazario sam suzuki vitaru posle samuraja, kod kojeg mi je najvise smetala buka u kabini a i osecaj da ce sve da se rasrafi i otpadne, mada mali uzak svuda je prolazio sa kumho AT guma.
Da predjem sta me muchi sta me tisti, suzuki vitara je ispunila moja iscekivanja u pogledu buke unutar kabine koje nema WOHOOO, jachi motor, sira ... Ali auto sto sam kupio ima gume dimenzije 265x65x15 ako nisam pogresio , siroko brale lepo izgleda, ali kada sam isao po usecima,tragovima, od autobusa na asfaltu mislio sam da ce mi zadnji kraj pobeci a nisam "przio" imam utisak da je to zbog sirokih guma ko zna, a na neravnom putu je tvrd bubrezi mi odose :( mislio sam da ce biti bar udoban ko moj reno twingo. A naravno deluje nize od samuraja pa imam osecaj da stalno kacim nesto donjim postrojem dok ga vozim a i sva plastika na branicima bljak , razmisljao sam da uzmem neke AT ili MT gume zajedno sa felnama, jer su ove presiroke :(, pa ako one malo podignu auto od zemlje i poboljsaju voznju vas asfalta, jel zna neko da li ima tako nesto u NS da se pazari a da ne treba bubrege vaditi , ili gde vec ima i koliko para otprilike da ne prodajem vitaru pa da se vratim na samuraja ili ko zna sta vec ...

unapred zahvalan
Ivo
Postavljeno: 8/9/2007 10:15
Kreiraj PDF od poruke Štampaj
Vrh
Re: Suzuki vitara
Webmaster
Član od: 3/5/2005
Iz
Odsutan
Na Vitaru možeš lepo za početak da staviš ruske Voltyre gume, u originalnoj ili malo većoj dimenziji, pa da vidiš kako ti odgovara i šta dalje treba da radiš. Taj eksperiment ne bi trebao da predstavlja neki finansijski udar, barem što se cene gume tiče - mislim da jeftinije od njih ne postoje

A i nakon toga, najbolje da se zaputiš na neku džipijadu, da vidiš šta i kako drugi rade vitarama, šta je dobro, šta nije, šta može i šta ne može
Postavljeno: 9/9/2007 15:51
Vrh
Just can't stay away
Iz Novi Sad
Odsutan
Wow , hvala, potpuno sam zaboravio na te ruske gume, taman verovatno mogu i felne da se iskoiste od neke lade njive , pa onda neka dzipijada
Postavljeno: 9/9/2007 22:24
Vrh
Webmaster
Član od: 3/5/2005
Iz
Odsutan
Dzipijada u Boru je 22-og !! tako da .. imas vremena da se spremis
Postavljeno: 10/9/2007 22:41
Vrh
Home away from home
Član od: 15/11/2005
Iz Novi Sad
Odsutan
Ivo,
Ako ja mogu kupim felne, idem u boru. karavan zajadno.
Postavljeno: 10/9/2007 22:59
Vrh
Just can't stay away
Iz Novi Sad
Odsutan
Ok, i ako se je nakanim da potrazim tockove sa gumama do tada, , mada sve jedno bilo bi lepo otici da se dozivi ta atmosfera
Postavljeno: 11/9/2007 18:17
Vrh
 Vrh   Prethodna tema   Sledeća tema

Copyright 2005-2013 by Srbija4x4.Com